Haas schept een luchtje
Jaar: 2012
Uitgeverij: The House of Books
ISBN: 9789044332339
Illustraties: Gertie Jaquet
Prijs incl verzending: € 12,95
Boekbeschrijving
De hele dag heeft Haas brieven geschreven. Nu is het tijd om een luchtje te scheppen. Buiten is het heerlijk zonnig weer. Maar wie loopt daar? Dat dier kent Haas niet.
Dit boekje is geschikt voor beginnende lezers; AVI M4.
Meer doen met Haas?
Haas heeft een eigen Facebookpagina.
Kijk
op deze site onder de knop 'Werken en spelen met Haas' voor
lessuggesties en werkbladen. Abonneer je ook op de nieuwsbrief van
Haas.
Recensies
Humoristisch leesboekje voor
beginnende lezers, AVI-M4. Voorzien van vrolijke kleurrijke illustraties die het
verhaal een extra dimensie geven. [...] Ook
leuk om voor te lezen. Vanaf ca. 7 jaar.
[Stefan Rovers, NBD-Biblion]
Als je de boekjes opent, dan word je meteen blij van de vrolijke schutbladen. De
sfeer van de illustraties van Gertie Jaquet passen uitstekend bij de verhaaltjes
over Haas en zijn vrienden.
[Elke dag een nieuw verhaal bij De Giraf]
Origineel verhaal voor jonge lezers, met de nodige spanning en heel leuke illustraties.
[Gert Broeckx, Pluizer]
Op een eenvoudige manier stelt de auteur het vreemdelingenprobleem voor. Het is niet omdat iemand anders is, of anders reageert, dat hij geen goede bedoelingen heeft. Het verhaal toont dit duidelijk en heel herkenbaar. Het is zelfs voor jonge kinderen perfect begrijpelijk. De leuke illustraties en vlotte stijl zorgen voor een prima leesboekje voor jonge lezers. Met een waardevolle boodschap.
[Mik Ghys, Pluizuit]
Hoe maak je een boek?
Worden wat je wil? Nou, schrijver natuurlijk! 'Hoe maak je een boek' is uitverkozen als kerntitel voor de Kinderboekenweek 2021! Superleuk natuurlijk! Ik kom er graag op school of in de bibliotheek over vertellen (via De Schrijverscentrale)
Opruiming
Ideaal voor schoolbibliotheken. Kwantumkorting 12+-boeken Love u 2 much, Oppassen, Een nieuw leven, Challenge, Niets meer te verliezen van Annemarie Bon bij partijen vanaf 10 exemplaren nu voor € 4,00 per stuk exclusief verzendkosten. Neem contact op via het contactformulier.
Fake news
Fake! komt niet alleen uit in Rusland en Zuid-Korea, maar ook in Hongarije! Geen Fake news, echt waar.